česká verzeanglická verze

Domovská stránka4Novinky, tipy, zajímavosti

  4Znakové LCD displeje se stylem písma Italic        
 

Neustálé změny trhu a rostoucí vliv moderního designu v průmyslových a spotřebních aplikacích ovlivňují také výoj současných LCD displejů.

Firma Batron v souladu s trendy současného trhu připravila novou řadu LCD modulů Italic (2 x 16 znaků, 8mm) se stylem písma kurzíva.
Tyto moduly kombinují dobře zavedenou kvalitu značky Batron s novým moderním vzhledem. Moduly, jejichž znaky mají sklon 7,5°doprava, dodají aplikaci nový, neotřelý dojem.

Vysoká kvalita zobrazení je dosažena využitím technologie High Quality s minimalizovanou mezerou mezi body (15 mikronů) a maticí 5x8 bodů. Výsledkem je vysoký kontrast a široký pozorovací úhel. Nové LCD moduly pracují v teplotním rozsahu -20°C až +70°C. Díky využití technologie easyFluid© není nutná přídavná teplotní kompenzace.

Rozsah LCD modulů s typem písma kurzíva zahrnuje různé provedení: s nebo bez podsvícení LED, v reflexním, transflexním nebo transmisivním módu, pozitivní s černými znaky na bílém pozadí nebo negativní mód s černým pozadím a znaky v barvě LED podsvícení.

 


  další informace - Italic LCD
   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
             

Nahoru 5