česká verzeanglická verze

Domovská stránka4Novinky, tipy, zajímavosti

  4High Quality a Easy Fluid        
 

Firma Batron aktuálně obměnila svůj sortiment LCD displejů na základě zavedení dvou nových technologií do sériové výroby. Standardně lze tedy objednávat displeje s vlastnostmi High Quality i Easy Fluid.

Řada HQ (High Quality)
s 15 mikronovou mezerou mezi body si získala svou vynikající čitelností, lepším kontrastem a šírším pozorovacím úhlem oblibu u velkého počtu zákazníků. Zvýšení objemu výroby přineslo i nové obchodní podmínky a nyní je firma Batron schopna nabízet tyto moduly většinou bez limitní podmínky minimálního odběrního množství. V technologii HQ je k dispozici již většina standardních modulů.
K vyšší atraktivitě sortimentu přispívá i řada provedení v různých módech s různými barvami LED podsvícení.

Technologie Easy Fluid, která se týká znakových displejů s rozšířeným teplotním rozsahem -20°C až +70°C, je další novinkou, která přináší uživatelům LCD modulů značné výhody. Tyto moduly dříve vyžadovaly duální napájení s potřebou záporného napětí pro řízení kontrastu displeje. Hodnota tohoto napětí se měnila s okolní teplotou a proto bylo zapotřebí obvodu teplotní kompenzace. Technologie Easy Fluid tyto oba problémy odstraňuje. Nutné je poze kladné napětí, které je konstantní v celém rozsahu pracovních teplot.
Tyto displeje si tedy vystačí s jednoduchým napájením +5V bez potřeby teplotní kompenzace.

 

   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
             

Nahoru 5