česká verzeanglická verze

Domovská stránka4Novinky, tipy, zajímavosti

  4Barevná inteligentní řídící jednotka EA KIT320F-8CTP        
 

Dalším vývojovým krokem, který navazuje na osvědčenou řadu monochromatických řídících jednotek firmy Electronic Assembly, je barevný modul nesoucí označení EA KIT320F-8CTP.

Nové funkce jako volba barvy a dvě analogové vstupní linky s funkcí automatického rozsahu dávají uživateli velkou svobodu při tvorbě atraktivní a logické obrazovky. Nyní pracujete s 16 barvami a displejem o velikosti 5,7" a rozlišení 1/4 VGA (320x240 bodů). Pro práci se všemi těmito funkcemi nepotřebujete nezbytně programátorské nadání. Různé nastavení fontů, kreslení čar, vkládání bitmap, kreslení sloupcových diagramů, navrhování pull-down menu, toto všechno se děje velice rychle a snadno.

Spojení se "zbytkem světa" může být realizováno prostřednictvím rozhraní RS-232, RS-422 nebo RS-485. Pro pokrytí požadavku na kompatibilitu v různých napájecích systémech jsou k dispozici verze pro 5V, 12V a 24V. Jako příslušenství je nabízen černý hliníkový rámeček pro rychlou a snadnou montáž.

Integrovaný analogový dotykový panel umožňuje změnu obsahu obrazovky, otevření menu obrazovky, výstup může být nastavený a každý kód lze přenést prostřednictvím sériové linky. Integrovaná flash paměť uchovává kompletní makra nebo bitmapy. Tento přístup snižuje objem dat přenášených sériovou linkou.

 


  další informace - grafické kity
   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
         
         
         
             

Nahoru 5